Skaičiuoklė

Šis vedlys padės Jums pasirinkti tinkamą nuotekų valymo įrenginį ir sužinoti montavimo darbų kainą.

Pradėti

Gyventojų skaičius:

1 - 4 2 - 6 3 - 8 > 8

Siūlomas įrenginys: August AT-8
Įrenginys parinktas atsižvelgiant į gyventojų skaičių Norint sužinoti kainą, spauskite Tęsti

Atgal Tęsti

Ar reikalingas įrenginio montavimas?

Ne Taip

Nuotekų vamzdis (iš pastato):

iki 0.5 metro gylyje iki 1 metro gylyje daugiau nei 1 metro gylyje nėra nežinau

Kiek metrų vamzdžio reikės visiems montavimo darbams?

iki 10 metrų iki 15 metrų nežinau įrašyti
Toliau

Kur išleisite išvalytą vandenį?

į gruntą į griovį į vandens telkinį kita nežinau

Skaičiuojame kainą.
Ją pateiksime jūsų nurodytais kontaktais.

Toliau

Skaičiuojame kainą.
Ją pateiksime jūsų nurodytais kontaktais.

+ pridėti komentarą
Patvirtinti

Ačiū,
Jūsų užklausa šiuo metu keliauja pas atsakingą vadovą.

Skubiais klausimais skambinkite +370 648 22622
Uždaryti

  Susisiekite


   Užsisakykite nuotekų valymo įrenginį su nuolaida

    Užsisakykite nuotekų valymo įrenginį ir montavimą su nuolaida

     Palikite atsiliepimą

     Rašyti Facebook atsiliepimą
     Arba:

      Pranešti apie netikslumus       Antras
       >SKAIČIUOKLĖ

       Valymo įrenginiai

       Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

       nuotekų valymo įrenginiai

       Valymo įrenginių tipai

       Valymo įrenginių priedai

       Biologinio nuotekų valymo proceso technologija atitinka aukščiausius ekologinius reikalavimus. Mes siūlome logišką ir ekonomiškai pagrįstą alternatyvą įrengiant kompleksinę valymo sistemą, kuri kainuoja tiek pat arba net mažiau nei kitos tradicinės technologijos, šiuo metu naudojamos rinkoje. Ši technologija (kitaip nei tradicinės nuotekų valymo sistemos) užtikrina aukščiausius valomo vandens rodiklius ir sukuria pakartotiną vandens naudojimo galimybę, išsaugant natūralią prigimtį.

       PRIEŠ EKSPLOATUOJANT ĮRENGINĮ ATLIEKAMI PALEIDIMO-DERINIMO DARBAI

       Įsigijus ir pilnai susimontavus biologinius nuotekų valymo įrenginius atliekami paleidimo-derinimo darbai. Paleidimo-derinimo darbo metu atvežamas aktyvus dumblas iš aerobiniu principu veikiančių nuotekų valymo įrenginių. Aktyvaus dumblo indeksas turi neviršyti 150ml/g arba nebūti senesnis nei 20 d. Kitu atveju sulėtėja sistemos paleidimo laikas arba įrenginys išvis gali neveikti. Perpumpavus aktyvujį dumblą į aeracijos zoną, įjungiama orapūtė ir atidaromos oro sklendės taip, kad AT tipo įrenginių valymo procesai vyktu ratu ir taip optimaliai būtų skaidomi teršalai.

       KAIP PRIŽIŪRĖTI IR TINKAMAI EKSPLOATUOTI VALYMO ĮRENGINĮ?

       Nuotekų valymo įrenginiai nereikalauja daug priežiūros, bet norint užtikrinti kokybišką jų darbą ir minimalias išlaidas, reikia periodiškai atlikti šias užduotis:

       • Patikrinkite ar tinkamai veikia orapūtė ir aktyvus dumblas maišosi su atitekančiomis nuotekomis. Po buitinių priežiūros priemonių naudojimo įrenginio viduje galite matyti susidariusią baltą putą, ji nėra kenksminga ir dažniausiai išsisklaido per kelias valandas. Taip pat balta puta yra normalu per įrenginio paleidimo-derinimo darbus arba po didelio perteklinio dumblo pašalinimo.
       • Išvalykite mechanines grotas nuo neyrančių medžiagų.
       • Įvertinkite įrenginio darbą. Jei iš įrenginio sklinda blogas kvapas tai reiškia, kad įrenginys tinkamai neveikia ir būtina specialisto apžiūra. Sklindantis komposto arba dumblo kvapas yra normalus reiškinys.
       • Pašalinkite perteklinį dumblą (1-2 k./metus)

       KADA REIKIA IŠSIURBTI PERTEKLINĮ DUMBLĄ?

       Biologiniai valymo įrenginiai turi būti periodiškai patikrinami dėl natūraliai susidarančio perteklinio dumblo. Pamiršus dumblo perteklių laiku pašalinti, įrenginys bus tiesiog užlietas dumblu ir todėl nustos tinkamai veikti. Norint to išvengti, kas mėnesį arba rečiau (priklausomai nuo naudojimosi įrenginiu) reikia patikrinti aktyviojo dumblo kiekį:

       • Pasemkite į skaidrų indą vandens-dumblo mišinio iš įrenginio dalies kur vyksta skaidymo procesai.
       • Po 20-30 minučių, nusistovėjus dumblui, išmatuokite, kiek apytiksliai procentais užima dumblas.
       • Jei dumblas sudaro 60-70% indo tūrio, reikia ištraukti perteklinį dumblą.

       STIPRIUS CHEMIKALUS NAUDOKITE SAIKINGAI

       Dažna klaida eksploatuojant įrenginį yra per didelis cheminių medžiagų, vaistų patekimas į įrenginį. Verta atsiminti, kad dienoje patartina skalbtis 1-2 kartus, kad cheminiai reagentai nesunaikintų mikroorganizmų skaidančių nuotekas.

       SERVISO TARNYBA

       Kontaktai:
       El.p.: Servisas@lzt.lt
       Mob.: +370 617 90999

       Darbo laikas:
       I-V – 08:00 – 17:00
       VI-VII – nedirba

       August valymo įrenginiai atitinka aukščiausių ekologinių standartų reikalavimus. UAB ,,August ir Ko“ gaminys 2006 07 31 – 2007 04 31 buvo testuotas PIA GmbH Acheno (Vokietija) nepriklausomoje laboratorijoje, kurios teigiami testo rezultatai pranoko visus lūkesčius ir nustebino daug ko mačiusius laboratorijos specialistus. Atlikus AT modelio testus ir pritaikius gamintojo vidinę kontrolę, buvo išduotas atitikties sertifikatas. Atitikties sertifikatas atitinka Europos Sąjungos teisės aktus. Sertifikavus įrangą, gamintojas įgyja teisę platinti gaminį su sertifikato ženklu CE.

       Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai atitinka Ministrų kabineto taisyklių 181 reikalavimus, patvirtinančius Lietuvos standartą LTL EN 12566-3 + A1, numatantį, kad įrenginiai skirti iki 50 asmenų nuo 2010-07-01 privalo turėti CE ženklą.

       Raidės “CE” yra prancūzų kalbos frazės “Conformité Européene”, (liet. “Europos patvirtinimas”) santrumpa. Dabar sąvoka “CE ženklinimas” naudojama visuose oficialiuose Europos Sąjungos dokumentuose. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog: Gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru “gaminių direktyvų” pavadinimu. Gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai. Gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse), gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.