Srutų rezervuarai

Mūsų srutų rezervuarai yra skirti naudoti žemės ūkyje ( dažniausiai vežti skystas trąšas, skystą mėšlą ir srutas). Šie rezervuarai yra lengvi, labai patvarūs ir atsparūs korozijai. Stiklo pluošto srutų rezervuarai turi daug ilgesnį tarnavimo laiką, negu panašūs metaliniai rezervuarai, todėl kad rūgštus skystas mėšlas neišėda stiklo pluošto taip, kaip jis išėstų metalinį. Mūsų srutų rezervuaruose yra įmontuotos anti-išsiliejimo pertvaros, kurių daugelis kitų gamintojų rezervuarai neturi. Pagal kliento reikalavimus, srutų rezervuarai gali būti sumontuojami su per visą rezervuaro ilgi einančia platforma, arba su metaliniais rėmais.

Srutų rezervuarai yra pagaminti iš stiklo pluošto ir jo sienų storis proporcingai priklauso nuo rezervuaro dydžio. Rezervuaro sienų storis gali būti nuo 12 iki 20 mm. Srutų rezervuarai gaminami naudojant gijų vyniojimo būdą, kuris užtikrina rezervuaro tvirtumą ir patikimumą. Rezervuare kas 60 centimetrų yra klijuojamos 10 centimetrų pločio sutvirtinimo juostos. Srutų rezervuarų talpa gali būti nuo 2000 iki 85000 litrų.

srutu rezervuarai 01
srutu rezervuarai 02
srutu rezervuarai 03
srutu rezervuarai 04
srutu rezervuarai 05
srutu rezervuarai 06

Į srutų cisternos komplektą įeina:

  • Pakrovimui, nukrovimui skirti kabliai;
  • Per visą cisternos ilgi einanti platforma;
  • Ventiliacijos vamzdžiai, 110mm;
  • Užpylimo/aptarnavimo anga 600mm (galima pasirinkti kitokiu diametru);
  • 3-8’’ apatinis flanšas (galima pasirinkti kitokiu diametru);
  • Apsauginiai dažai nuo UV spindulių;
  • Siurbimo įrenginys (jeigu klientas pageidauja).
srutu rezervuarai 07

Kodėl verta pirkti srutų rezervuarą iš mūsų?

Mes suteikiame 10 metų garantiją, nes esame įsitikinę savo produkcijos kokybe. Stiklo pluošto srutų rezervuarai turi ilgą tarnavimo laiką, nes rūgštus skystas mėšlas nepažeidžia viduje esančių audinių. Visi mūsų produktai pažymėti CE ženklu, o tai reiškia, kad jie atitinka griežčiausius ekologinius reikalavimus ir Lietuvos Respublikos įstatymus. Talpyklos parduodamos su tik jam priklausančiu dokumentu ir sertifikatu.

Srutų rezervuarų tvirtinimas

Srutų rezervuarai dažniausiai yra tvirtinami ant priekabų, ant sunkvežimio korpuso ar ant bet kokios traukiamosios platformos. Jie gali būti tvirtinami sujungiant rezervuaro kilpas ir priekabos platformą, arba galime pasiūlyti metalinius rėmus. Vandens rezervuarus galima užsisakyti ant MULTILIFT rėmo.