Skaičiuoklė

Šis vedlys padės Jums pasirinkti tinkamą nuotekų valymo įrenginį ir sužinoti montavimo darbų kainą.

Pradėti

Gyventojų skaičius:

1 - 4 2 - 6 3 - 8 > 8

Siūlomas įrenginys: August AT-8
Įrenginys parinktas atsižvelgiant į gyventojų skaičių Norint sužinoti kainą, spauskite Tęsti

Atgal Tęsti

Ar reikalingas įrenginio montavimas?

Ne Taip

Nuotekų vamzdis (iš pastato):

iki 0.5 metro gylyje iki 1 metro gylyje daugiau nei 1 metro gylyje nėra nežinau

Kiek metrų vamzdžio reikės visiems montavimo darbams?

iki 10 metrų iki 15 metrų nežinau įrašyti
Toliau

Kur išleisite išvalytą vandenį?

į gruntą į griovį į vandens telkinį kita nežinau

Skaičiuojame kainą.
Ją pateiksime jūsų nurodytais kontaktais.

Toliau

Skaičiuojame kainą.
Ją pateiksime jūsų nurodytais kontaktais.

+ pridėti komentarą
Patvirtinti

Ačiū,
Jūsų užklausa šiuo metu keliauja pas atsakingą vadovą.

Skubiais klausimais skambinkite +370 648 22622
Uždaryti

  Susisiekite


   Užsisakykite nuotekų valymo įrenginį su nuolaida

    Užsisakykite nuotekų valymo įrenginį ir montavimą su nuolaida

     Palikite atsiliepimą

     Rašyti Facebook atsiliepimą
     Arba:

      Pranešti apie netikslumus       Antras
       >SKAIČIUOKLĖ

       Riebalų gaudyklės

       Riebalų gaudyklės

       Riebalų gaudyklės yra skirtos riebalų atskyrimui iš nutekamojo vandens ir naudojami visuomeninio maitinimo paskirties objektų, tokių kaip kavinės, restoranai, valgyklos ir t.t. Mūsų siūlomos riebalų gaudyklės yra kompaktiškos, neturi jokių judančių dalių. Paprasta ir patikima konstrukcija užtikrina efektyvų riebalų skirtuvo darbą, o priežiūra apsiriboja tik susikaupusio riebalų sluoksnio išsiurbimu.

       Greasly riebalų gaudyklės veikimo principas

       Riebalų skirtuvai Greasly buvo suprojektuoti pagal standarto EN 1825 reikalavimus, todėl liekamasis riebalų kiekis valytose nuotekose neviršija 25 mg/l. Riebalų skirtuvo rezervuare sumontuota atvamzdžių sistema garantuoja optimalų riebalų atskyrimą. Įrenginyje yra numatytos trys zonos: nusodinimo, riebalų atskyrimo ir riebalų kaupimo. Pirmoje zonoje (1) vyksta savaiminis sunkių netirpių teršalų dalelių nusodinimas. Aukštesniame lygyje, riebalų atskyrimo zonoje (2), riebalų lašeliai stambėja ir kyla į vandens paviršių, sudarydami riebalų sluoksnį. Šis sluoksnis yra kaupiamas riebalų kaupimo zonoje (3), kuri užtikrina, kad koncentruotas riebalų sluoksnis nepatektų į išėjimą. Išvalytas vanduo pro apačioje sumontuotą išleidimo atvamzdžio angą patenka į išėjimą.

       Image

       Papildoma įranga

       Riebalų lygio signalizatorius

       Kliento patogumui riebalų gaudyklė GREASLY gali būti komplektuojama su automatiniu riebalų lygio signalizatoriumi LS-2, kurio signalas praneš apie pasiektą maksimalų riebalų kaupimo lygį ir įrenginio aptarnavimo poreikį. Signalizatorius taip pat gali valdyti siurblius ar sklendes.

       Riebalų išsiurbimo vamzdis ir purkštukas

       Specialios konstrukcijos riebalų gaudyklės rezervuare papildomai įrengiami du komponentai – vamzdis gaudyklės turinio išsiurbimui bei purkštukas gaudyklės rezervuaro sienų nuplovimui. Gaudyklė ištuštinama ir plaunama prijungus vamzdžius prie išsiurbimo bei plovimo įrenginių neatidarius dangčio, todėl nemalonūs kvapai nepasklinda aplinkoje. Tai aktualu kai riebalų gaudyklė statoma virtuvėje ar kitoje uždaroje patalpoje.

       Medžiagos ir sertifikatai

       Riebalų skirtuvo (gaudyklės) GREASLY korpusas gaminamas iš polietileno moderniausiu rotacinio liejimo metodu. Šis automatinis plastikinių gaminių formavimo metodas leidžia išvengti gamybos broko dėl žmogiškojo faktoriaus, o taip pat užtikrina pastovius gaminių gabaritus.  Polietilenas, naudojamas talpyklų gamybai, gali būti perdirbamas ir panaudojamas pakartotinai, tuo būdu sumažinant atliekų kiekį ir tausojant aplinką. Riebalų skirtuvai GREASLY užtikrina, kad liekamasis riebalų kiekis išleidžiamose nuotekose neviršytų 25mg/l. Gaudyklių hermetiškumas ir atsparumas mechaninėms apkrovoms yra išbandyti ir atitinka galiojančius Europos sąjungos standartus.

       Mūsų specialistai teikia nemokamas konsultacijas ir padeda padaryti optimaliausią sprendimą.