Riebalų skirtuvai (gaudyklės)

Riebalų skirtuvai (gaudyklės) yra skirti riebalų atskyrimui iš nutekamojo vandens ir naudojami visuomeninio maitinimo paskirties objektų, tokių kaip kavinės, restoranai, valgyklos ir t.t. Mūsų siūlomos riebalų gaudyklės yra kompaktiškos, neturi jokių judančių dalių. Paprasta ir patikima konstrukcija užtikrina efektyvų riebalų gaudyklės darbą, o priežiūra apsiriboja tik susikaupusio riebalų sluoksnio išsiurbimu.

Greasly riebalų gaudyklės veikimo principas

Riebalų skirtuvai Greasly buvo suprojektuoti pagal standarto EN  1825 reikalavimus, todėl liekamasis riebalų kiekis valytose nuotekose neviršyja 25 mg/l.  Riebalų skirtuvo rezervuare  sumontuota atvamzdžių sistema garantuoja optimalų riebalų atskyrimą.  Įrenginyje yra numatytos trys zonos: nusodinimo, riebalų atskyrimo ir riebalų kaupimo. Pirmoje zonoje (1) vyksta savaiminis sunkių netirpių teršalų dalelių nusodinimas. Aukštesniame lygyje, riebalų atskyrimo zonoje (2), riebalų lašeliai stambėja ir kyla į vandens paviršių, sudarydami riebalų sluoksnį. Šis sluoksnis yra kaupiamas riebalų kaupimo zonoje (3), kuri užtikrina, kad koncentruotas riebalų sluoksnis nepatektų į išėjimą. Išvalytas vanduo  pro apačioje sumontuotą išleidimo atvamzdžio angą patenka į išėjimą.

1
2
3
horizontali riebalų gaudyklė
1
2
3
vertikali riebalų gaudyklė

Papildoma įranga

Riebalų lygio signalizatorius

Kliento patogumui riebalų gaudyklė GREASLY gali būti komplektuojama su automatiniu riebalų lygio signalizatoriumi LS-2, kurio signalas praneš apie pasiektą maksimalų riebalų kaupimo lygį ir įrenginio aptarnavimo poreikį. Signalizatorius taip pat gali valdyti siurblius ar sklendes.

riebalų lygio signalizatorius

Riebalų išsiurbimo vamzdis ir purkštukas

Specialios konstrukcijos riebalų gaudyklės rezervuare papildomai įrengiami du komponentai – vamzdis gaudyklės turinio išsiurbimui bei purkštukas gaudyklės rezervuaro sienų nuplovimui. Gaudyklė ištuštinama ir plaunama prijungus vamzdžius prie išsiurbimo bei plovimo įrenginių neatidarius dangčio, todėl nemalonūs kvapai nepasklinda aplinkoje. Tai aktualu kai riebalų gaudyklė statoma virtuvėje ar kitoje uždaroje patalpoje.

riebalų gaudyklės apiplovimas

Medžiagos ir sertifikatai

Riebalų skirtuvo (gaudyklės) GREASLY korpusas gaminamas iš polietileno moderniausiu rotacinio liejimo metodu. Šis automatinis plastikinių gaminių formavimo metodas leidžia išvengti gamybos broko dėl žmogiškojo faktoriaus, o taip pat užtikrina pastovius gaminių gabaritus.  Polietilenas, naudojamas talpyklų gamybai, gali būti perdirbamas ir panaudojamas pakartotinai, tuo būdu sumažinant atliekų kiekį ir tausojant aplinką. Riebalų gaudyklės GREASLY užtikrina, kad liekamasis riebalų kiekis išleidžiamose nuotekose neviršytų 25mg/l. Gaudyklių hermetiškumas ir atsparumas mechaninėms apkrovoms yra išbandyti ir atitinka galiojančius Europos sąjungos standartus.