,,August ir Ko“ valymo įrenginių montavimas

Prieš statant namus būtina apsispręsti dėl nuotekų valymo sistemos. Jei nėra tikslinga ar neįmanoma prisijungti prie centrinės kanalizacijos tinklų, tuomet tinkamoje vietoje turi būti įrengti nuotekų valymo įrenginiai. Juos geriausia montuoti netoli atvirų vandens telkinių, kadangi ten bus išleidžiamos išvalytos nuotekos. Jei jų aplinkui nėra, išvalytos nuotekos gali būti nukreipiamos į po žeme įrengtą rezervuarą ar gruntą, jeigu jis tinkamas.

VANDENVALA UAB parduodami valymo įrenginiai atlieka aukščiausio lygio valymą, tyliai dirba, neskleidžia nemalonaus kvapo. Jo metu nenaudojant jokių cheminių medžiagų iš nuotekų pašalinamas azotas ir fosforas, o tai reiškia, kad vandens išmetimo vietos neapauga dumblu, kas yra itin svarbu ten, kur už valymo įrenginių yra infiltravimo laukai. Valymo procesui pasitelkiami tik gamtoje sutinkami mikroorganizmai, todėl nuotekų valymo procedūra artima natūraliam gamtoje vykstančiam valymui.

VANDENVALA UAB siūlomi biologiniai nuotekų valymo įrenginiai – pažangus individualių gyvenamųjų namų ir smulkaus verslo nuotekų valymo sprendimas, kuris užtikrina buitinių: dušo, vonios, indų plovimo mašinos, skalbimo mašinos, kanalizacijos ir kt., nuotekų valymą. Tačiau į šiuos valymo įrenginius neturėtų patekti cheminės medžiagos, namo ar kitų kieme esančių pastatų, garažų, baseinų nuotekos. Tai kenkia tiek valymo įrenginiui, tiek gamtai, nes žūsta ir ima pūti teršalus neutralizuojančios bakterijos.

Buitinių nuotekų vanduo, patenkantis į valymo įrenginį išvalomas iki tokio lygio, kad gali būti išleistas į atvirus vandens telkinius, melioracijos griovius, pakeles. Nuotekų valymo įrenginiai vandenį išvalo taip, kad jį galima naudoti vejos laistymui, automobilio plovimui, kitiems namo aplinkos priežiūros darbams. Norint patikrinti valymo kokybę, galima tiesiog pasemti išvalyto vandens iš įrenginio ir pažiūrėti, ar šis skaidrus, bekvapis. Tokį valymo lygį užtikrina įrenginyje esantis aktyvus dumblas, kuris išskaido visas nuotekose esančias priemaišas.

Įrengimas

Biologines nuotekų valymo sistemas įrengti lengva, nesunku pervežti, jos užima itin nedaug vietos. Dažnai jas sumontuoti gali patys pirkėjai, tačiau siekiant geriausio rezultato verta pasikliauti šios srities specialistais. Norint, jog talpyklose lėčiau kauptųsi dumblas, patariama prieš valymo įrenginį įrengti riebalų gaudyklę, kuri surinks pirminius nešvarumus.

Biologiniai valymo įrenginiai atitinka Ministrų kabineto taisyklių 181 reikalavimus, patvirtinančius Lietuvos standartą LTL EN 12566-3 + A1, numatantį, kad valymo įrenginiai skirti iki 50 asmenų nuo 2010-07-01 privalo turėti CE ženklą.

Garantija

Biologiniai valymo įrenginiai atitinka aukščiausių ekologinių standartų reikalavimus, jie yra nekenksmingi aplinkai ir jiems suteikiama 10 metų garantija. Užsisakius montavimo darbus tokią pat garantiją taikome ir atliktiems darbams!