Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“

Tai jau 23-oji tris dienas vykstanti verslo ir pasiekimų paroda Šiauliuose. Ši paroda kasmet vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus pristato gamintojai, organizacijos, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš 12 skirtingų pramonės sektorių. Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“

Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu. Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2018:

  • Aktuali informacija ir tiesioginis bendravimas su parodos dalyviais stenduose.
  • Parodos gaminio, Originaliausio stendo ir Parodos paslaugos rinkimai.
  • Parodos renginiai, seminarai, diskusijos.
  • Tarptautinė konferencija „Tarptautinės prekybos iššūkiai ir regionų ekonominis potencialas“.

Mes parodoje „Šiauliai 2018“

Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“ – geriausia vieta pristatyti pirkėjams savo paslaugas ir prekes. Todėl parodos metu LZT GROUP stende suteiksime dideles nuolaidas biologiniams nuotekų valymo įrenginiams, saulės kolektoriams (vandens šildytuvams), nuotekų talpoms, riebalų atskirtuvams, naftos produktų, riebalų gaudyklėms, požeminiams rūsiams, moduliniams pastatams ir kitoms prekėms. Užsisakiusiems įrenginių montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

PARODOS DARBO LAIKAS:
LAPKRIČIO 29 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
LAPKRIČIO 30 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
GRUODŽIO 1 d. – nuo 10 VAL. iki 18 VAL.