Vandens minkštinimo filtrai
Vandenyje yra gausu ištirpusių mineralinių medžiagų, kurios neigiamai veikia ne tik žmogaus organizmą, bet ir kenkia įvairiems buitiniams prietaisams. Vandenyje ištirpę kalcio ir magnio junginiai sudaro bendrąjį kietumą. Kalcio ir magnio junginių nuosėdas galima pastebėti ant buitinių prietaisų šildymo elementų, katiluose ir kitų paviršių. Kietas vanduo kenkia visai santechnikai, vandens maišytuvams, indaplovėms, skalbimo mašinoms, boileriams, odai, plaukams.
Privalumai
Prailginamas buitinių prietaisų naudojančių vandenį tarnavimo laikas. Virdulys, lygintuvas, kavos aparatas ir kiti kaitinimo elementai neapsineš nuosėdom, dėl to jų efektyvumas išlieka nepakitęs ilgesnį laiką.
Sumažėjęs buitinės chemijos kiekio naudojimas, naudojant minkštintą vandenį reikalinga mažesnė skalbiklių, muilo, šampūno koncentracija.
Veidrodžiai, dušo sienelės, praustuvės, kranai išlieka „kaip nauji“, sutrumpina, bei palengvina namų valymo laiką.
Žmonėmsm turintiems jautrią odą, nedžiovina odos, bei plaukų.
Skalbiant nereikia naudoti brangių „nukalkinimo“ miltelių.
Išplovus indus minkštintu vandeniu, indai spindės.
Vanduo tampa skaidresnis ir „skanesnis“
Pasitark su specialistu!
Filtravimo procesai visiškai automatizuoti, įrenginys atsiplauna (regeneruojasi) automatiškai, pagal sunaudojamą vandens kiekį arba pagal nustatytą laiko intervalą. Atsiplovimui naudoja druskos tirpalą, kuris paruošiamas filtro. Reikalaujantis labai mažai priežiūros - druskos talpą pildyti tabletine druska tik kartą per mėnesį.
„Prieš“ minkštintoją būtina sumontuoti grubaus valymo/mechaninį filtrą arba nugeležinimo filtrą. Taip pat būtinas „apėjimas“, kad serviso metu būtų galimybė naudoti nevalytą vandenį.
Komplektacija
Vandens minkšinimo filtras (užpildas, kompiuterinė galva Clack), druskos talpa, druska.
Reikalingas elektros lizdas, kanalizacija.