Valymo įrenginiai ir montavimo darbai išsimokėtinai

Rūpindamiesi savo klientais, bendradarbiaujame su Inbank|Mokilizingas, kas padeda mūsų klientams įsigyti išsimokėtinai biologinius nuotekų valymo įrenginius ir kitus produktus bei teikiamas paslaugas palankiomis lizingo sąlygomis be pradinio įnašo.

Inbank Mokilizingas2

Lizingas taikomas ne tik prekėms, iš paslaugų lizingu galima atsiskaityti ir už valymo įrenginių montavimo, bei aptarnavimo – serviso darbus. Lizingui gauti Jums reikės pateikti atitinkamos formos prašymą, kurį padės užpildyti mūsų specialistai Jums patogiu laiku. Su savimi reikia tūrėti savo asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Prašymas lizingui įforminti bus įvertintas nedelsiant, ir patvirtinus prašymą, klientui bus pateikti biologinio nuotekų valymo įrenginiai arba suteiktos norimos paslaugos.

Prekes ir paslaugas išsimokėtinai lizingu gali įsigyti asmenys nuo 18 iki 73 metų, Lietuvos Respublikos piliečiai, ne Lietuvos Respublikos piliečiai arba užsieniečiai, kuriems išduotas leidimas gyventi Lietuvos Respublikoje. Lizingo laikotarpis nuo 3 iki 36 mėnesių. Mokėjimo terminas gali būti pakeistas visą pasirinkto laikotarpio laiką, taip pat numatyta galimybė sumokėti visą numatytą sumą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Konsultacijai arba išsamesniai informacijai dėl pirkimo išsimokėtinai lizingu kreipkitės į mūsų specialistus: bnvi.lt/kontaktai

Vandenvala, UAB – Parduodame ir montuojame nuotekų valymo įrenginius individualiems namams, daugiabučiams, viešbučiams, restoranams, gamybinėms įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, degalinėms ir kitos paskirties pastatams. Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbams suteikiame 10 metų garantija!
 Kruopščiai ir atsakingai įrengiame vandentiekio, nuotekų, drenažo inžinerinius tinklus. Parenkame, suprojektuojame ir montuojame riebalų, naftos gaudykles, talpyklas ir rezervuarus kavinėms, restoranams, valgykloms, degalinėms, plovykloms, automobilių aikštelėms, autoservisams, pramoninėms įmonėms ir kitiems statiniams.