Supernamai 2016

Trečioji statybos ir renovacijos paroda “Supernamai 2016” jau Balandžio 21-24 dienomis. Ekspozicija vyks Vilniaus centre esančioje „Siemens“ arenos salėje ir lauko ekspoziciniame plote. Parodos tema: energinis efektyvumas. Lankytojams įėjimas į parodą NEMOKAMAS.

paroda supernamai 2016

Parodos tematika: vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; elektros instaliacija ir elektrotechninė įranga; pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; termo ir hidroizoliacinės medžiagos bei jų tvirtinimo elementai; išorės ir vidaus apdaila; šildymas ir vėdinimas; atsinaujinančios energetikos įranga;  apskaitos įranga ir prietaisai; gaisrinės saugos ir kitokios apsaugos sistemos; statybiniai įrankiai ir įrengimai; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas; vartai, durys, langai; baseinai, saunos, pirtys; aplinkos tvarkymas ir mažosios architektūros elementai; projektavimas ir konsultacijos; laistymo ir drėkinimo sistemos; kiti statybų produktai ir paslaugos.

lzt2-300x236
Parodos metu LZT GROUP stende gausite dideles nuolaidas “August ir Ko” biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Užsisakiusiems įrenginio montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

PARODŲ DARBO LAIKAS:
BALANDŽIO 21 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 22 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 23 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 24 d. – nuo 10 VAL. iki 17 VAL.