Požeminiai rūsiai

Plastikinis rūsys – novatoriškas sprendimas įrengiant tradicinį rūsį daržovėms, vaisiams arba uogoms laikyti. Rūsys gaminamas iš kompozitinių medžiagų ir iš dalies įkasamas į žemę. Aukštos kokybės kompozitinės medžiagos užtikrina puikų nelaidumą drėgmei ir visišką saugumą maisto produktams. Rūsys visiškai apsaugotas nuo graužikų ir kitų kenkėjų. Taip pat jis apsaugotas nuo nepalankių mikroorganizmų, įskaitant ir pelėsių grybelius, atsiradimo. Rūsio sienos neįgeria drėgmės ir kvapų, o atlikti jo valymą ir, kilus tokiai būtinybei, dezinfekavimą labai paprasta.

Požeminis rūsys

Skirtingai nuo šaldytuvo arba šaldiklio, temperatūrai palaikyti rūsys naudoja ne brangiai kainuojančią elektros energiją, o žemės vėsumą. Rūsys pritaikytas laikyti daržoves, vaisius, naminį vyną ir sūrį. Patogus įėjimas į eko rūsį suteikia galimybę lengvai įnešti ir išnešti produktus.

siai
Plastikinis rusys
Užkasami rūsiai
Rusys užkasamas

Montavimas

Šis rūsys gali būti montuojamas sklypo teritorijoje arba po namu, su įėjimu iš vidaus. Plastikinis rūsys yra pagamintas iš maistinio polipropileno, neišskiria kenksmingų, toksiškų medžiagų, pasižymi geromis hidroizoliacinėmis savybėmis. Jame įrengtos lentynos, medinės grindys, apšvietimas ir oro ventiliavimo sistema, apsauganti nuo drėgmės kaupimosi ir pelėsio susidarymo. Plastikinis rūsys dažniausiai įrengiamas per 1 dieną.

Patvarumas

Ekologiško rūsio gamybai naudojama ilgaamžė, aplinkai „draugiška“ ir savo sudėtyje toksinų neturinti medžiaga – polipropilenas. Iš itin tvirtos medžiagos pagaminti rūsiai tinkamai eksploatuojant tarnaus daugiau kaip 100 metų.

Plastikinis užkasamas rūsys
Plastikinis įkasamas rūsys
Plastikinis rūsys

Norite didesnio rūsio arba turite specialių pageidavimų?

Mūsų specialistai padės įgyvendinti Jūsų svajonę, pakonsultuos ir pagamins individualaus dydžio, išskirtinį požeminį rūsį iš ilgaamžės, tvirtos, vandeniui ir pelėsiui atsparios medžiagos. Visas paslaugas teikiame iš vienų rankų, nuo Jūsų idėjos iki įgyvendinimo!