Galerija

Biologinių nuotekų valymo įrenginių ir montavimo darbų galerija.

Esame oficialus ,,August ir Ko“ atstovas nuotekų valymo sprendimams. Parduodame ir montuojame nuotekų valymo įrenginius individualiems namams, daugiabučiams, viešbučiams, restoranams, gamybinėms įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, degalinėms ir kitos paskirties pastatams. Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbams suteikiame 10 metų garantija!
Kruopščiai ir atsakingai įrengiame vandentiekio, nuotekų, drenažo inžinerinius tinklus. Parenkame, suprojektuojame ir montuojame riebalų, naftos gaudykles, talpyklas ir rezervuarus kavinėms, restoranams, valgykloms, degalinėms, plovykloms, automobilių aikštelėms, autoservisams, pramoninėms įmonėms ir kitiems statiniams.

Nuotraukų galerija skirta supažindinti žmones su atliekamais darbais, įrenginių įvairove (mažesni įrenginiai skirti sodyboms, nedideliems gyvenamiesiems namams yra kompaktiški ir maži palyginus su dideliais pramoniniais biologiniais nuotekų valymo įrenginiais, kurie skirti įmonių, viešbučių, nuosavų namų kvartalų ar miestelių nuotekoms išvalyti) ir kaip galima susitvarkyti aplinką apie jau įrengtą valymo įrenginį. Norint apžiūrėti valymo įrenginius iš arti visada mielai kviečiame apsilankyti pas mus nurodytais kontaktinias telefonais susitarus iš anksto su konsultantais, kurie ne tik aprodys biologinius nuotekų valymo įrenginius bet ir paaiškins jų skirtumus, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.