Resta 2016

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.  Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

paroda RESTA 2016

Parodos tema – SKAITMENINĖ STATYBA

Šių    metų  parodos  akcentas  –  skaitmeninė  statyba,  BIM  ir  kiti  pažangūs IT sprendimai statyboje. Skaitmeninė statyba ir statinio  informacinio  modeliavimo  (angl.  BIM  –Building  Information  Modelling)  metodologija  –  neišvengiama  revoliucija  statybų  sektoriuje. Informacijos prieinamumas, gyvenimo tempas šiandien yra visai  kitoks  nei  buvo.  Naujausios  technologijos  keičia  ir  statybos  organizavimo principus – visas statybos procesas nuo pastatų projektavimo, pastatymo,  įrengimo, o vėliau ir nugriovimo taps greitesnis, saugesnis, taupesnis ir skaidresnis. BIM  metodų taikymas statyboje leis pakelti statybos procesą į ženkliai aukštesnį kokybės ir  efektyvumo lygį. Parodoje  veiks  atskira  skaitmeninės  statybos  salė,  kurioje  dalyvaujančios  įmonės  stenduose ir specialiai sukurtoje BIM forumo erdvėje pristatys Lietuvoje jau naudojamus  BIM ir kt. išmanius sprendimus, naujų technologijų galimybes statyboje, bus pristatoma  ir geroji užsienio šalių praktika.

lzt2-300x236
Parodos metu LZT GROUP stende gausite dideles nuolaidas “August ir Ko” biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Užsisakiusiems įrenginio montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

PARODŲ DARBO LAIKAS:
BALANDŽIO 27 d. – nuo 10 VAL. iki 18 VAL.
BALANDŽIO 28 d. – nuo 10 VAL. iki 18 VAL.
BALANDŽIO 29 d. – nuo 10 VAL. iki 18 VAL.
BALANDŽIO 30 d. – nuo 10 VAL. iki 17 VAL.