Pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai

INDUSTRIAL HEROES prekinio ženklo sistemos buvo sukurtos pasitelkiant nuotekų valymo srityje pirmaujančių įmonių žinias ir patirtį. Kurdami savo produkciją šiuolaikiškai įrengtoje gamybinėje bazėje mes kontroliuojame absoliučiai visus gamybinius procesus, pasitelkiant moderniausias technologijas. Dėka INDUSTRIAL HEROES technologų, projektuotojų ir modernios gamybinės bazės, šiandien savo klientui galime pasiūlyti patį optimaliausią nuotekų valymo sprendimą. Jums nebereikės derintis prie kitų tiekėjų, nuo šiandien prie Jūsų poreikių derinsimės mes! Dėl mūsų ilgametės patirties ir sukurtų technologijų sutaupysite ženklią pinigų sumą ne tik įsirengiant, bet ir eksploatuojant nuotekų valymo sistemą. Mūsų tikslas – sutaupyti kliento pinigus ir laiką, todėl siūlome ne tik sistemos gamybą, pristatymą, bet ir savo konsultacijas nuo pat projekto pradžios iki INDUSTRIAL HEROES sistemos eksploatavimo.

Pasaulyje gausu skirtingų pramoninių nuotekų valymo sistemų, kurios turi savų pliusų ir minusų. Kurdami ir plėtodami INDUSTRIAL HEROES sistemą, konkurentų ilgamečius trūkumus mes pavertėme savais privalumais.

Pramoninių nuotekų valymo įrenginių technologinio sprendimo plėtojimas

Siekiant kuo geriau išvalyti vandenį labai svarbu yra įsigilinti ir suprasti kokio tipo yra kliento nuotekos, kaip jos susidaro. Dėl šios priežasties mūsų bendravimas su klientu yra pats svarbiausias žingsnis technologinio sprendimo plėtojime. Siekiant kuo tobulesnių išvalyto vandens parametrų, mes kas kartą imame mėginius iš kliento nuotekų valymo tinklų, kad dar labiau įsigilintumėme į fizinius ir cheminius nuotekų komponentus. Kadangi INDUSTRIAL HEROES komanda siekia, jog klientas pasitikėtų ir tikėtų mūsų siūlomos technologijos efektyvumu, mes supažindiname klientą su specialioje programoje sukurta simuliacija, perteikiančia ištisą technologinio proceso eigą. Programos ir simuliacijos pagalba klientui pateikiame patį efektyviausią ir mažiausiai resursų reikalaujantį pramoninių nuotekų valymo sprendimą.

Integruojami antžeminiai pramoniniai nuotekų valymo įrenginiai

Absoliučiai nauji ir inovatyvūs antžeminiai gamybos įmonių nuotekų valymo įrenginiai – INDUSTRIAL HEROES CLEAN/PRO. Šie įrenginiai yra ypatingai kompaktiški, lengvai montuojami patvarūs ir turintys puikius parametrus, padedančius išvalant pramonines nuotekas iki tokio švarumo, kad vanduo gali būti puikiai naudojamas techninėms reikmėms taip taupant vandens ir finansinius resursus. Pasitelkdami naujausias technologijas pasiekėme, kad pramoninių nuotekų valymo įrenginiai šiai dienai yra kompaktiški, užima pakankamai mažai vietos ir jų nebereikia kasti į žemę, jie puikiai veikia ant žemės sumontuoti ant nedidelio betoninio pamato. Jei atkreipsite dėmesį į rinkoje siūlomus pramoninius nuotekų valymo įrenginius, pastebėsite, kad jie yra dideli ir ne tokie patogūs eksploatuoti, jų montavimui išleidžiama ženkliai didesnė pinigų suma. INDUSTRIAL HEROES-CLEAN/PRO – absoliuti naujovė, valant pramonines nuotekas pasitelkiama moderni automatizuota sistema, kuri periodiškai įspėja klientą apie įrenginiui artėjantį aptarnavimo laiką. Šių nuotekų valymo įrenginių priežiūra ypatingai paprasta – sistema suprojektuota taip, kad klientas nebūtų įpareigotas “tarnauti” daiktui. Įrenginio korpusas pagamintas iš itin patvaraus polipropileno, kuris yra atsparus įvairioms apkrovoms bei yra ilgaamžis. INDUSTRIAL HEROES CLEAN/PRO įrenginiai turi šilumos izoliaciją, todėl šaltos žiemos jiems tikrai nebaisios.

Pramoniniu nuoteku valymo irenginiai
Pramoniniu nuoteku valymo irenginiai Meiry

Pagrindiniai mūsų privalumai:

 • Dėka INDUSTRIAL HEROES novatoriškų technologijų, ši pramoninių nuotekų valymo sistema klientui atsiperka jau po 3-5 metų.
 • INDUSTRIAL HEROES pristatoma jau iš anksto surinkta ir užpildyta, todėl sistemos montavimas ir paleidimas užtrunka apytiksliai vieną savaitę.
 • Kompaktiški surenkami moduliai leidžia sutaupyti montuojant nuotekų valymo sistemą – žemės kasimo darbai kainuos žymiai mažiau.
 • Moduliniai sprendimai leidžia sistemą montuoti bet kokiose geologinėse sąlygose ir lengvai pritaikoma prie bet kokių pramoninių gamyklų/fabrikų.
 • Išvalytos nuotekos gali būti naudojamos kaip techninis vanduo gamyboje.
 • INDUSTRIAL HEROES sistema lengvai prijungiama prie jau esamų komunalinių tinklų.
 • Sistema pagaminta iš ilgaamžės medžiagos, kurios neveikia korozija.
 • Sistemos veikimui įtakos neturi net šaltas žiemos oras.
 • INDUSTRIAL HEROES sistema mobili, nesunkiai transportuosite į kitą vietą.

Kur dažniausiai montuojama INDUSTRIAL HEROES pramoninių nuotekų valymo sistema?

 • Skerdyklose.
 • Mėsos apdirbimo įmonėse.
 • Maisto gamybos fabrikuose.
 • Žuvies apdirbimo fabrikuose.
 • Žuvies fermose.
 • Gėrimų gamybos įmonėse.
 • Ir aukščiau nepaminėtose, kitose įmonėse ir fabrikuose.

Platesnę informacija apie įrenginius ir gaminama produkciją rasite: industrialheroes.com