Statyba 2017

Balandžio 6-9 dienomis vyks jubiliejinė 25-oji Tarptautinė statybų verslo paroda „Statyba 2017“.

Paroda „Statyba 2017“ – ilgiausiai šalyje gyvuojanti paroda, kuri vietoje suburia verslo lyderius, įvairių sričių specialistus, architektus, kompanijų vadovus, mokymo įstaigas ir asmenis, kurie ne tik domisi statybų naujienomis, stato, renovuoja, gerina savo būstą ar ruošiasi tai daryti, bet ir nori suteikti savo namams ar biurui naujų spalvų, ieško kokybės ir komforto savo namų vidui, išorei bei aplinkai.

Parodos misija – pristatyti verslui ir visuomenei naujausias statybų sektoriaus tendencijas bei ugdyti atsakingą požiūrį į būsto statybą.

Parodos tikslai:

  • pristatyti naujausias statybų sektoriaus tendencijas;
  • statybų sektoriaus plėtra Vakarų Lietuvos regione;
  • vietinės pramonės skatinimas.

Parodos dalyviai – Lietuvos, Latvijos gamintojai, tiekėjai, platintojai; Čekijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities įmonės, Vokietijos mažosios įmonės.

Tuo pačiu metu vyks inovatyvių interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter deco 2017“ ir sodo praktinių idėjų mugė „Sodas 2017“.

lzt2-300x236
Parodos metu LZT GROUP stende gausite dideles nuolaidas “August ir Ko” biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Užsisakiusiems įrenginio montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

PARODŲ DARBO LAIKAS:
BALANDŽIO 6 d. – nuo 11 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 7 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 8 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
BALANDŽIO 9 d. – nuo 10 VAL. iki 16 VAL.