Pasiekimų ir verslo paroda

„Šiauliai 2016“

Tai jau 21-oji tris dienas vykstanti verslo ir pasiekimų paroda Šiauliuose. Ši paroda kasmet vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus pristato gamintojai, organizacijos, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš 12 skirtingų pramonės sektorių. Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Šiauliai 2016 paroda

Kas vyks parodoje „Šiauliai 2016“?

  • Jūsų laukia pristatymai, degustacijos ir gamintojų kainos. Dalyvauja įmonės, organizacijos iš Lietuvos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ukrainos.
  • Originaliausio stendo, parodos gaminio ir parodos paslaugos rinkimai.
  • JAUNIMUI – Karjeros ir kontaktų klubas. Pirmąją parodos dieną (lapkričio 24) studentų, moksleivių bei Šiaulių miesto gyventojų laukia įmonės, norinčios rasti naują darbuotoją ar praktikantą. Karjeros kontaktų klube taip pat dalyvaus ir su jaunimu bendraus „Verslo avilio” įkūrėjas Marius Pareščius, akceleratoriaus „StartupHighway“ įkūrėjas Rokas Tamošiūnas ir kt.
  • VERSLUI – tarptautinė konferencija „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos“. Iš gausybės verslui tenkančių iššūkių sudėtingiausia užduotis bus suvaldyti prasidėjusią ketvirtąją pramonės revoliuciją. Naujos technologijos ir išradimai keičia ekonomikas ir verslo modelius. Ar pakeis ir darbuotojus? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų ieškos verslininkai, mokslininkai, užsienio ekspertai. Konferenciją moderuoja Ugnius Savickas, ISM Executive School Inovatorių bazės vadovas.
  • VISUOMENEI – savo gaminius ir paslaugas pristato daugiau nei 170 dalyvių. Gausi parodos renginių, seminarų, diskusijų programa.
paroda šiauliai 2016 plakatas

PARODOS DARBO LAIKAS:
LAPKRIČIO 24 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
LAPKRIČIO 25 d. – nuo 10 VAL. iki 19 VAL.
LAPKRIČIO 26 d. – nuo 10 VAL. iki 18 VAL.