Paroda „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2020“

Žinomi Lietuvos gamintojai ir į rinką žengiantys prekių ženklai parodoje RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ spalio 9–11 dienomis Kauno Žalgirio arenoje.

Jau dvyliktą kartą organizuojamas renginys ir vėl Jus stebins maisto produktų ir gėrimų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui. Nepriklausomi elektros tiekėjai, nutolusių saulės elektrinių steigėjai, saulės baterijų gamintojai parodoje pristatys liberalizuojamą elektros rinką ir suteiks vartotojams reikalingos informacijos apie galimus pasirinkimus. Pasikeitus turizmo galimybėms, keliaujančius Lietuvoje sudomins informacija apie rekonstruotus paveldo objektus, atgimstančius Lietuvos dvarus, saugomų teritorijų lankytojų centrus, išskirtines apgyvendinimo, sveikatingumo, maitinimo įstaigas bei pramogas.

Parodos apdovanojimu įvertintų gaminių pristatymas, galimybė įsitikinti produktų ypatybėmis ir įsigyti jų gamintojo kainomis, kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS su įkvepiančiomis prekių ženklų istorijomis – visa tai kasmet suburia palaikančius idėją rinktis lietuviškus gaminius.

PAGRINDINĖS PARODOS TEMOS

Kosmetika ir buitinė chemija
Apranga ir aksesuarai
Idėjos namams. Interjeras
Būstas ir sodas
Maistas ir gėrimai
Turizmas Lietuvoje

lzt2-300x236

Parodos metu LZT GROUP stende gausite nuolaidas įrenginiams.

PARODŲ DARBO LAIKAS:
Spalio 9 ir 10 d. 10.00–18.00 val.
Spalio 11 d. 10.00–16.00 val.