“Pavasario Šaukliai 2018”

Kovo 30 – 31 d. lauke šalia Šiaulių arenos vyks paroda „Pavasario Šaukliai 2018“. Tai renginys, skirtas pasitikti pavasariui – čia rasite namų, sodo, daržo prekių, taip pat tautodailės ir amatininkų gaminių, išskirtinių maisto produktų. Renginys vyks prieš pat šv. Velykas, taigi mugėje lengvai išsirinksite ir gardumynų šventiniam stalui.

Renginyje savo augalus pristatys medelynų darbuotojai. Įsigysite ne tik dekoratyvinių ar sodo augalų, išgirsite profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti aplinką ir ją puoselėti. Tie, kurie svajonių namus dar stato, gaus itin naudingos informacijos apie valymo įrenginius. O žengiantys pirmuosius žingnius į savo namus, galės pasirūpinti kojų valymo sistemomis, kad namai visada būtų švarūs. Pavasarį daugelis svajoja apie maisto gamybą lauke – originalios išskirtinio dizaino molinės lauko krosnys iš Italijos bei indai sužavės ne vieną ir įkvėps ypatingam gamybos procesui, kuris ypač malonus draugų kompanijoje.

Namų jaukumui originalių gaminių pasiūlys ir Lietuvos bei kaimyninių šalių tautodailininkai ir amatininkai. Įvairiausios interjero detalės, Velykinė atributika, natūralūs mediniai žaislai mažiesiems. Pavasaris puikus laikas atnaujinti ir garderobą – mugėje išsirinksite tiek aksesuarų, tiek jaukių drabužių visai šeimai.

Tautinio paveldo produktai – nustatyta tvarka sertifikuoti tradiciniai gaminiai pasižymintys istoriškai Lietuvoje ar jos atskirame etnografiniame regione susiformavusia produkto tradicine forma, sudėtimi ir kitais specifiniais kokybiniais ypatumais. Tai nemasinės gamybos maisto gaminiai, pagaminti iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybės savybes ir sudėtį. Tokių produktų mugėje bus apstu, nuo tradicinių šventinių meduolių, iki mėsos gaminių. Žuvies mėgėjai taip pat ras ko paskanauti, vietoje rūkoma žuvis iš toli vilios savo kvapu. Smaližių lauks fotogeniškiausiu desertu pripažinti burbuliniai vafliai, amerikietiško stiliaus spurgos ir kiti gardumynai, o sveikos mitybos atstovai be abejonės džiaugsis lietuvišku įvairių rūšių riešutų sviestu, naminiais brandintais obuolių sūriais bei grybais iš Šimonių girios.

lzt2-300x236
Parodos metu LZT GROUP stende gausite dideles nuolaidas biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Užsisakiusiems įrenginio montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

Parodos – Mugės temos:

  • Statybos, sodo namelių, sodo technikos ir įrankių bei sodinukų mugė.
  • Velykinė mugė – Tautodailės, amatų, kulinarinio paveldo mugė.

PARODŲ DARBO LAIKAS:
KOVO 30 d. – nuo 9 VAL. iki 18 VAL.
KOVO 31 d. – nuo 9 VAL. iki 16 VAL.