“Ką pasėsi 2017”

“Parodoje „Ką pasėsi… 2017“ dalyvaus virš 300 įmonių ir organizacijų bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų. 19 kompanijų atvyks iš užsienio – Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos. Parodos dalyviai laukia svečių iš 16 pasaulio šalių. 13 proc. dalyvių parodoje dalyvaus pirmą kartą. Tai dvidešimt antroji „Ką pasėsi…“ ir iš viso keturiasdešimt ketvirtoji paroda rengiama Aleksandro Stulginskio universitete.

Paroda Ką pasėsi 2017

Gausiausia parodoje bus žemės ūkio technikos ekspozicija – ji užims 41 tūkst. kv. m. plotą. Tai beveik 32 proc. daugiau nei pernai. Šios tematikos ekspozicijos, anksčiau būdavusios ASU II rūmų kieme, šiemet persikels arčiau parodos centro ir įsikurs greta naujųjų paviljonų esančioje skaldos aikštėje. Lankytojų patogumui šioje aikštėje bus įrengti takai. II rūmų kiemas užleidžiamas parodos lankytojams – čia bus nemokama stovėjimo aikštelė.
Paviljonuose Nr. 2 ir Nr. 3, įsikurs 120 įmonių, pristatančių fermų įrangą, augalų priežiūros priemones, smulkiąją techniką, technologijas, konsultavimo ir kitas paslaugas. Paviljone Nr. 1, šiemet taip pat bus galima susipažinti su technikos naujovėmis, kurias pristatys dvi įmonės. Netilpusiems į paminėtus plotus, teks kurtis ant vejos. Sodinukų augintojams ir amatininkams, pristatantiems smulkųjį verslą kaime, paliekamas ASU skveras.

Jau eilę metų 10 geriausių parodos eksponatų yra apdovanojami parodos „Ką pasėsi… “ medaliais ir diplomais. Apdovanojimų įteikimo ceremonija vyks kovo 28 d. (antradienį) 14.00 val., ASU IV rūmuose (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.).

Iškilmingas parodos „Ką pasėsi… 2017“ atidarymas rengiamas paviljone Nr. 2, kovo 30 d. 11 val.

Kiekvieną parodos dieną, 14.00 val. lankytojus ir svečius džiugins pagrindinio parodos rėmėjo, švenčiančio 25-tąjį jubiliejų, UAB „Dojus agro“ šventinis technikos paradas.

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa. 32 seminarai apima pačias įvairiausias temas, nuo nacionalinės žemės ūkio ir maisto produktų kokybės sistemos gvildenimo iki gaisrinės saugos aktualijų. Savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi betarpiškai bendraudami ir teikdami konsultacijas dalinsis Universiteto dėstytojai ir mokslininkai

Siekiant spręsti vis dar aktualią automobilių statymo parodos teritorijoje problemą, nuo PLC „Mega“ į parodą „Ką pasėsi…2017“ kursuos nemokamas autobusas.

lzt2-300x236
Parodos metu LZT GROUP stende gausite dideles nuolaidas “August ir Ko” biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Užsisakiusiems įrenginio montavimo darbus ypatingos DOVANOS ir NUOLAIDOS montavimo darbams!

PARODŲ DARBO LAIKAS:
KOVO 30 d. – nuo 9 VAL. iki 17 VAL.
KOVO 31 d. – nuo 9 VAL. iki 17 VAL.
BALANDŽIO 1 d. – nuo 9 VAL. iki 17 VAL.