August BASIC valdiklis

Valdiklis August BASIC yra skirtas valdyti AT serijos nuotekų valymo įrenginių aeracijos ir recirkuliacijos procesus. August BASIC reguliuoja technologinius procesus nuotekų valymo įrenginyje (NVĮ), automatizuoja, supaprastina ir tuo būdu atpigina eksploatavimą. Dėl naudojamų medžiagų kokybės, valdymo bloko konstrukcijos gali patikimai veikti ir drėgnoje aplinkoje (IP44). Valdymo bloke yra keli standartiniai įrenginio eksploatavimo režimai, o taip pat ir papildomi režimai, tokie kaip atostogų ar savaitgalio, leidžiantys valymo įrenginį pritaikyti prie atskirų vietinių sąlygų. Esant patogiam pasirinkimui tarp standartinių režimų, įrenginio pajėgumą galima reguliuoti pagal esamas apkrovas.

August BASIC valdiklis AT serijos nuotekų valymo įrenginiams

Valdiklio August BASIC pagrindiniai privalumai

 • Automatizuoja, supaprastina ir atpigina nuotekų
  valymo įrenginio eksploataciją.
 • 7 standartinės programos (priklausomai nuo apkrovų).
 • 3 nestandartinės programos (atostogos, šventės, savaitgalio sodyba).
 • Garsinis ir optinis pranešimai apie orapūtės sutrikimą.
 • Sutrikimo fiksavimas vidinėje atmintyje.
 • Pranešimas atlikti techninę priežiūrą.
 • 12 kalbų pasirinkimas.
Valymo įrenginių valdiklis August BASIC

August Basic valdiklio paskirtis

Mikroprocesorinis valdymo blokas August BASIC yra skirtas valdyti aeracijos ir recirkuliacijos procesus AT nuotekų valymo įrenginių AT6 – AT20, AT30 – AT40 ir AT30 oval – AT225 oval grupėje.

Valdiklis BASIC turi būti prijungiamas prie objekto elektros tinklo per atskirą maitinimo grandinės išjungiklį su AC 230V 50Hz. August BASIC valdiklis reguliuoja technologinius procesus nuotekų valymo įrenginyje (NVĮ), automatizuoja, supaprastina ir tuo būdu atpigina eksploatavimą.

Dėl naudojamų medžiagų kokybės, BASIC valdiklio konstrukcijos ir sąrankos jis gali patikimai veikti ir drėgnoje aplinkoje (IP44). Valdiklyje yra keli standartiniai įrenginio eksploatavimo režimai, o taip pat ir papildomi režimai, tokie kaip atostogų ar savaitgalio, leidžiantys valymo įrenginio veiksenos režimą pritaikyti prie atskirų vietinių sąlygų. Esant patogiam pasirinkimui tarp standartinių režimų, įrenginio pajėgumą galima reguliuoti pagal esamas apkrovas. Sutrikus veikimui, August BASIC valdiklis siunčia garsinį ir vaizdinį signalą. Pašalinus sutrikimą, valdiklis automatiškai persijungia į pradinį režimą, o sutrikimas yra užregistruojamas bloko vidinėje atmintyje.

Valdiklio August BASIC programų aprašymas:

 • STANDART – iš anksto nustatyta programa, kai orapūtė kasdien vidutiniškai veikia 18 valandų. Daugiausiai tinkama.
 • STANDART-3 – minimali programa, kai orapūtė minimaliai kasdien veikia 10 valandų. Tinkama, esant labai mažai valymo įrenginio apkrovai.
 • STANDART-2 – minimali programa, kai orapūtė minimaliai kasdien veikia 12 valandų. Tinkama, esant mažai valymo įrenginio apkrovai.
 • STANDART-1 – programa, kai orapūtė kasdien veikia 15 valandų. Tinkama, esant mažesnei už įprastinę valymo įrenginio apkrovai.
 • STANDART+1 – programa, kai orapūtė kasdien veikia 20 valandų. Tinkama, esant didesnei už įprastinę valymo įrenginio apkrovai.
 • STANDART+2 – programa, kai orapūtė kasdien veikia 22 valandų. Tinkama, esant didelei valymo įrenginio apkrovai.
 • STANDART+3 – maksimali programa, kai orapūtė kasdien veikia 23 valandų. Tinkama, esant labai didelei valymo įrenginio apkrovai.
 • HOLIDAY – ją rekomenduojama nustatyti prieš atostogas (šventes). Nuotekų valymo įrenginys veiks, nesant personalui, taupymo režime, t.y. su pertraukiamu veikimu. Tokiu būdu bus sutaupoma ne tik energija, bet prietaisas susireguliuos pagal trūkstamą nutekamąjį vandenį, kuris yra maistinių medžiagų draugiškiems mikroorganizmams šaltinis įrenginyje. Grįžus po atostogų (švenčių), pakanka spustelėti trikampį mygtuką rodantį į viršų, ir valdiklis BASIC automatiškai persijungia į standartinę programą su išankstiniais nustatymais.
 • WEEKEND HOUSE – skirta nuotekų valymui iš vasarnamių (sodybų), kuriuose apsigyvenama savaitgaliais arba kartą per mėnesį. Prieš paliekant tokį objektą yra nustatoma poilsiavietės programa WEEKEND HOUSE. Sugrįžus, pakanka spustelėti trikampį mygtuką rodantį į viršų, ir August BASIC Valdiklis automatiškai persijungia į standartinę programą su išankstiniais nustatymais.